Kalender

Activiteiten in de normale kleur zijn beslist door het bestuur en/of kader en gaan hoe dan ook door.

Activiteiten in de lichtere kleur zijn voorstellen van clubleden zelf gedaan op deze site. Je kan je hier steeds online voor inschrijven net zoals ook voor de clubactiviteiten. Verifieer de dag voor de activiteit wel best altijd het aantal inschrijvingen. Indien dit laag is, zou de activiteit wel eens niet kunnen doorgaan. Probeer bij twijfel daarom steeds contact op te nemen met de verantwoordelijke.

Doe een voorstel om te gaan duiken. : Inschrijven
Update je duikenvoorstellen : Uitschrijven

Kalender.pdf

DATUM UUR DUIKPLAATS VERANTWOORDELIJKE
April
Sun 28-4-202412:30Esneux
Deadline: 2024-04-28
Clymans Bart   Bekijk Deelnemers (6)
May
Sun 5-5-202409:00Panheel Boschmolenplas
Deadline: 2024-05-05
Info: Limos proevendag / eveneens inschrijven via LIMOS kalender
Het Bestuur   Bekijk Deelnemers (4)
Sun 12-5-202411:45HDC Discovery
Deadline: 2024-05-12
Info: Zeeland - Wemeldinge parking T.W. 12u50 Voor de liefhebbers is er een voordracht over platwormen om 10u in Klein Stelle gegeven door Jan Pieter Ploem.
Jorissen Balty   Bekijk Deelnemers (2)
Sun 19-5-202412:00Wemeldinge
Deadline: 2024-05-19
Info: Samenkomen op de parking
Bonneux Luc   Bekijk Deelnemers (1)
Sun 26-5-202410:00Stavenisse (Steiger)
Deadline: 2024-05-24
Info: 2de duik mogelijk in Bergse Diepsluis (Oesterdam)
Morren Philippe   Bekijk Deelnemers (1)
June
Sun 9-6-202400:00HDC
Deadline: 2024-06-09
Het Bestuur   Bekijk Deelnemers (2)
Sun 23-6-202400:00Club BBQ (Heers)
Deadline: 2024-06-16
Het Bestuur   Bekijk Deelnemers (2)
July
Sun 14-7-202400:00HDC
Deadline: 2024-07-14
Het Bestuur   Bekijk Deelnemers (2)
August
Sun 11-8-202400:00HDC
Deadline: 2024-08-11
Het Bestuur   Bekijk Deelnemers (2)
Fri 23-8-202400:00Zeelandweekend
Deadline: 2024-08-18
Info: 23, 24 en 25 Augustus (Camping Zierikzee)
Het Bestuur   Bekijk Deelnemers (3)
September
Sun 8-9-202400:00HDC
Deadline: 2024-09-08
Het Bestuur   Bekijk Deelnemers (2)
Tue 10-9-202410:00Tomorrowland clean up day
Deadline: 2024-09-10
Info: Samenkomst parking 2 de schorre Boom, 2 duiken ism rivercleanup. (Min 2* duiker + 50 duiken + overleg met Mario)
Mario Roberti   Bekijk Deelnemers (6)
Thu 12-9-202418:30.
Deadline: 2024-09-12
Info: Instructeursvergadering ( Uitsluitend voor instructeurs en A.I. 's )
Put Johan   Bekijk Deelnemers (1)
Sat 21-9-202400:00Ardennenweekend
Deadline: 2024-09-15
Info: 21 en 22 September
Het Bestuur   Bekijk Deelnemers (22)
October
Sun 13-10-202400:00HDC
Deadline: 2024-10-13
Het Bestuur   Bekijk Deelnemers (2)
November
Sun 10-11-202400:00HDC
Deadline: 2024-11-10
Het Bestuur   Bekijk Deelnemers (2)



Copyright (c) 2001 Discovery Diving Hasselt.
webbuilding: Flor Biesemans 2001
Bart Clymans 2005